AK Parti Bayırköy’de Danışma Meclisi Toplantısı Yaptı

AK Parti Bilecik Danışma Toplantısı’nıa Bayırköy beldesi ev sahipliği yaparken, partiye katılan gençlere rozetlere takıldı.

Bayırköy Beldesi’nde gerçekleşen toplantıya AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, Bayırköy Belde Belediye Başkanı Mustafa Yaman ve partililer katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, ‘Bayırköy Belde Başkanlığımızın Danışma Meclisi toplantısına katıldık. Bayırköylü partililerimizle bir araya gelerek gündem ile alakalı merak edilenleri Milletvekilimiz Selim Yağcı ile birlikte cevaplamaya çalıştık. Bayırköy Teşkilatımızın yapmış olduğu çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgiler edindik. Bayırköy Belde Teşkilatımızı çalışmalarından dolayı kutluyor, bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’ ifadelerine yer verdi.

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı ise, toplantı hakkında yaptığı değerlendirmede, ‘Cumhurbaşkanımız, kurucu liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde ilk günkü aşkla, azim ve kararlılıkla memleketimize hizmet etme noktasında teşkilatlarımızla uyum içerisinde çalışmaya devam ediyoruz’ şeklinde konuştu.

Bayırköy Belde Başkanı Mustafa Yaman da toplantıya katılan herkese teşekkürlerini sundu

Öte yandan, Bayırköy’de AK Parti’ye yeni katılanlara Milletvekili Yağcı tarafından parti rozeti takıldı. – BİLECİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.