AK Parti Bilecik İl Başkan Vekili Balcı’dan Başkan Can’a Ziyaret

AK Parti Bilecik İl Başkan Vekili Haşim Balcı ve beraberindeki heyet, Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can’ı makamında ziyaret etti.

AK Parti Bilecik İl Başkan Vekili Haşim Balcı, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Ufuk Çakmak ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyesi Burak Burulday’ın Başkan Can’ı ziyaretinde, 24 Haziran günü yapılan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerini değerlendirildi. Yapılan ziyaret sonrası bir açıklama yapan Balcı, 24 Haziran günü Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’nin büyük bir zaferle çıktığı anlatarak, ‘Bilecik ve tüm ilçelerinde Türkiye’de olduğunu gibi partimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bey birinci çıktı. Bilecik’te Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 51,39’luk oran alırken, milletvekili seçimlerinde bu oranımız yüzde 42,35 oldu. Bu sonuçlar Türkiye’mize milletimize ve Bilecik’imize hayırlı olsun. Eski Bilecik Belediye Başkanımız Selim Yağcı bu sonuçlar sonrası milletvekili seçilerek Bilecik halkını Ankara’da temsil etme hakkını kazandı. Selim Yağcı beye milletvekilliğini hayırlı olmasını dilerim’ dedi.

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can ise; yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ‘AK Parti Bilecik İl Başkan Vekili Haşim Balcı beraberindeki arkadaşlarıma nazik ziyaretlerinin dolayı teşekkür ederim. 24 Haziran günü milletimiz gerekli cevabı sandıkta gösterdi. Demokrasi kazandı ve gelişen Türkiye yolunda 2023, 2053 hedeflerine emin adımlarla ilerliyoruz’ dedi. – BİLECİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.