Bakan Dönmez’in Baba Evinde Sevinç Hakim

Bakan Dönmez’in baba evinde sevinç hakim
Bakan Dönmez’in annesi Zeliha Dönmez, ‘Allah’ım seni utandırmasın. İnşallah bu vazifende de başarılı olursun’

BİLECİK – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yeni Hükümet Sistemi’nin ilk kabinesini açıklarken, kabinede yer alan Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in baba evinde sevinç yaşandı.
Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in annesi Zeliha Dönmez Bilecik’in Gölpazarı ilçesi İstiklal Mahallesi Atatürk Caddesi üzerindeki evinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Yeni Hükümet Sistemi’nin ilk kabinesini açıklamasını merakla izledi. Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı’nın açıklamasında oğlunun adını duyan anne ve bakanın akrabaları büyük sevinç yaşadı. Oğluna yeni görevinde başarılar dileyen Zeliha Dönmez, ‘Allah’ım seni utandırmasın. İnşallah bu vazifende de başarılı olursun. Başkanıma da ayrıca teşekkür ederim. İnşallah oğlum seni utandırmaz. Sonuna kadar gayretle çalışmasına Allah’tan niyaz ediyorum. Hayırlı olsun, devletimize ve milletimize hayırlı olmasını Allah’tan niyaz ediyorum’ dedi.
Öte yandan Bakan Dönmez’in babası İstanbul’da bulunurken evdeki sevince bakanın kız kardeşi Vildan Şen, dayısının oğlu Bilal Enez’de ortak oldu. 1965 yılında Bilecik’te doğumlu olan Bakan Dönmez evli ve 3 çocuk babası. Ayrıca Bakan Dönmez 24 Aralık 2015 tarihinden bu yanan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarlığı görevini yürütüyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.