Başkan Can, Sanayi Esnafı ile Bir Araya Geldi

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik Belediyesi atölye birimlerinde çalışan belediye personeli ile Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek işlerinde kolaylıklar diledi.

Belirli aralıklarla belediye çalışanları ile bir araya gelen Belediye Başkanı Nihat Can, atölye birimlerinde çalışan personel ile Küçük Sanayi Sitesi çalışanlarını ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Bilecik Belediyesi olarak, Bilecik ve vatandaşlar için büyük bir hassasiyetle çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Belediye Başkanı Nihat Can, ‘Belediyemiz atölye birimlerinde çalışan personelimiz ile bir araya geldik. Yaptıkları faaliyetler hakkında bilgi aldık. Bilecik Belediyesi ailesi olarak, bütün gücümüzle şehrimizin dört bir köşesini imar ve ihya etmeye devam edeceğiz. Daha sonra Küçük Sanayi Sitemiz esnafını ziyaret ederek, hayırlı işler dileğimizi ilettik’ ifadelerine yer verdi. – BİLECİK

Bir önceki yazımız olan Bilecik Dolu ve Şiddetli Rüzgar Osmaneli Köylerini Vurdu başlıklı makalemizde Avdan, Beşevler ve Bilecik hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.