Bilecik Belediyesi Spor ve Yaşam Merkezi İçin Kayıtlar Başladı

Bilecik Belediyesi tarafından Hürriyet Mahallesinde gerçekleştirilen Hürriyet Mahallesi Spor ve Yaşam Merkezi ile Sağlıklı Yaşam Merkezinden hizmet almak isteyen mahalle sakinleri için kayıt başvuruları başladı.

Bilecik Belediyesi tarafından şu ana kadar Kültür ve Kongre Merkezinde, Beşiktaş Mahallesinde, Osmangazi Mahallesinde vatandaşların hizmetine sunulan Bilecik Belediyesi Spor ve Yaşam Merkezlerinin 4’üncüsü Hürriyet Mahallesi sakinlerinin hizmetine giriyor. Yapım çalışmaları tamamlanan ve kısa bir süre sonra hizmete girecek olan Spor ve Yaşam Merkezi ile Sağlıklı Yaşam Merkezi, son teknolojik donanımı ve birçok sportif faaliyetlere uygun materyal ve dekorasyonu ile hizmete giriyor.

Belediye Başkanı Nihat Can, yapılan çalışma hakkında yaptığı açıklamada; Bilecik Belediyesinin bütün mahallelerde güzel ve önemli çalışmalar gerçekleştirdiğine vurgu yaptı. Can, ‘Dirilişin şehri Bilecik’imizde, hemşehrilerimiz gerçekten bizler için çok önemli ve bizler de onlara layık eserler hazırlamaya gayret gösteriyoruz. Yapımı tamamlanan Hürriyet Mahallesi Spor ve Yaşam Merkez her yönüyle tamamlandı. Birlik ve beraberlik içerisinde el ele gönül gönüle vererek bu güzide topraklara hizmet etmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Bilecik Belediyesi olarak uygulamaya koyduğumuz spor merkezlerimiz, mahalle sakinlerimize ve Güreş, Tekvando ve Halter gibi salon sporu yapan sporcularımıza güzel ve verimli zaman dilimi geçirmelerine imkan verecek. Mahalle sakinlerinin ve sporcularımızın spor ve yaşam alanında güzel imkanlarla buluşacağı spor merkezimizde inşaat çalışmaları büyük oranda tamamlandı, İnşallah çok kısa bir süre içerisinde vatandaşlarımız ve sporcu kardeşlerimizin hizmetine sunacağız. Mahalle sakinlerimiz de buradan en güzel şekilde hizmet almaları için kayıt yaptırmaları gerekiyor. Şehrimiz ve mahallemize hayırlı ve uğurlu olsun’ ifadelerini kullandı. – BİLECİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.