Tarım ve İnsan’ Fotoğraf Sergisi Beğeni Topladı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘Tarım ve İnsan’ konulu fotoğraf sergisinin açılışı gerçekleştirildi.

Sergi açılışına Bilecik Vali Yardımcısı Halil İbrahim Acır, Bilecik Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Necmettin Yoldaş, daire müdürleri, öğrenciler ile davetliler katıldı. Açılış öncesi bir konuşma yapan İl Müdürü Yoldaş, ‘Tarım ve insan ayrılmaz bir parçadır. Sergimizde toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın gelişmesi amaçlanmaktadır. 9. Tarım ve Fotoğraf Yarışması tematik kategorinin yanı sıra genel, çiftçi, öğrenci, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı çalışanları olmak üzere 5 farklı kategoride gerçekleştirilmiştir. Bugün burada yarınların en masum yüzü çocuklarımız için; ilimizde düzenlenen ‘Lider Çocuk Tarım Kampı’na katılım sağlayan öğrencilerimizin sertifika törenini de gerçekleştirmek için bulunmaktayız. Çocuklarımıza verebileceğimiz en önemli şey iyi bir gelecektir’ dedi.

İl Müdürünün konuşmasının ardından protokol üyeleri tarafından kurdele kesilerek serginin açılışı gerçekleştirildi. – BİLECİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.