Yavuz Sultan Selim Camii İbadete Açıldı

Bilecik Ertuğrulgazi Mahallesi Fazilet Sokak üzerinde inşa edilen Yavuz Sultan Selim Camii ibadete açıldı.

2016 yılı Nisan ayında yapımına başlanan caminin açılış törenine; AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık,Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik İl Müftüsü Necati Akkuş, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri, daire amirleri, muhtarlar ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi.

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Yavuz Sultan Camiinin yapımında emeği olanlara teşekkür ederek, ‘Bu mübarek günde böyle mübarek bir eserin açılışını hep birlikte gerçekleştiriyoruz. Cenab-ı Allah bu güzel eserin inşaasında emek sarfeden bütün kardeşlerimizden razı olsun. Sağ olsun milletvekili adayımız Selim Yağcı da bu caminin yerinden yapımına kadar birçok konu ile yakından ilgilendi ve katkı sağladı. Kendisine de ayrıca teşekkür ediyorum. Bu cami gerçekten bu mahallemiz ve bölgeye gerekiyordu. Cenab-ı Allah bu tür yapıların sayısını çoğaltsın ve ibadetlerimizi kabul etsin’ ifadelerini kullandı.

Bilecik Yavuz Sultan Selim Camii Dernek Başkanı Recep Öztürk ise güzel ve anlamlı bir günü yaşadıklarını belirterek, caminin yapımında emeği olanlara teşekkür etti.

Bilecik İl Müftüsü Necati Akkuş tarafından yapılan duanın ardından caminin açılışı gerçekleştirildi. – BİLECİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.