Yeşilkent Mahalle Konağı Bu Ay Sonu İhaleye Çıkıyor

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Bozüyük Belediyesi tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen mahalle iftarları programına Yeşilkent Mahallesinde devam edildi.

Açık havada yapılması planlanan iftar yemeği yoğun yağmur yağışı nedeni ile bir düğün salonuna alındı. Yağmur yağışı mahalle sakinlerinin iftar coşkusuna engel olmazken vatandaşlar sıcak bir ortamda oruçlarını açarak iftar yemeklerini yediler.

Besmele ilahi grubunun söylediği ilahiler ile Ramazan coşkusu yoğun bir şekilde yaşanırken, Başkan Bakıcı eşi ile birlikte bütün masaları tek tek dolaşarak vatandaşlarla görüştü. Mahalle sakinlerine ‘Ramazan-Şerif’iniz mübarek olsun. Rabbim oruçlarınızı ve tüm ibadetlerinizi kabul etsin’ diyen Başkan Bakıcı, çocuklarla da özel olarak ilgilendi. Programda Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından ezanın okunması ile birlikte dualar edilerek oruçlar açıldı. Yemeğin ardından mahalle sakinlerine hitaben bir konuşma yapan Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Yeşilkent Mahalle konağı projesinin tamamlandığını ve bu ay sonunda ihaleye çıkacağını söyledi.

Konuşmasının sonunda böyle bir günde salonu dolduran herkese teşekkür eden Başkan Bakıcı, her akşam olduğu gibi çocuklara şeker ikram etti.

Programın sona ermesinin ardından Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ev ziyaretlerinde Çalkın ve Atalay ailelerinin evlerine misafir oldu. Gittiği evlerde çocukları ihmal etmeyen Bakıcı, çocuklara oyuncak vererek onlarla sohbet etti. Renkli görüntülerin ortaya çıktığı ev ziyaretlerinde Başkan Bakıcı, evlerinde kendilerini ağırlayan herkese teşekkür etti. – BİLECİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.