Özel İdare İçme Suyu Tesislerini Yeniliyor

Bilecik İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü, sağlıklı ve güvenle kullanılabilecek suyu modern sistemlerle vatandaşlara ulaştırmak amacıyla ilin birçok noktasında bakım, onarım, yenileme ve koruma çalışmalarına devam ediyor.

Köylere Hizmet Götürme Birlikleri ve vatandaşlarla koordineli bir şekilde çalışmalarını sürdürdükleri ifade eden İl Özel İdare yetkilileri; Bozüyük Ormangözle Köyü kanalizasyon şebeke hattı yapım işi, Yenipazar Yumaklı Karahasanlar Köyleri Doğal Arıtma Tesisi yapım işi, Deresekarı Köyü içme suyu tesis bakım onarım inşaatı yapım işi, Künçeğiz Köyü içme suyu tesis inşaatı yapım işi, Pazaryeri ilçesi Alınca Köyü içme suyu tesisi bakım onarım işi ve daha pek çok yenileme çalışması yapıldığı bilgisini verdiler.

Yapılan teknik incelemeler ve vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda gerekli çalışmalara devam edileceğini ifade eden yetkililer, çalışmaların 2018 yılı boyunca süreceğini ve önümüzdeki yıl da devam edeceğini dile getirdiler.

Yapılan hizmetlerden memnuniyetlerini dile getiren köylüler, içme suyu sıkıntılarının büyük ölçüde çözüme kavuştuğunu söyleyerek yapılan hizmetlere teşekkür ettiler. – BİLECİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.