AK Parti Bilecik Teşkilatı Seçimi Değerlendirdi

AK Parti Bilecik teşkilatı, 24 Haziran seçimlerinin ardından basın açıklaması düzenledi.

Pelitözü Gölpark’ta bir restoranda gerçekleşen toplantıya, AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti milletvekili olarak seçilen Selim Yağcı, AK Parti Bilecik 26’ncı dönem milletvekili Halil Eldemir, Belediye Başkanı Nihat Can, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk, İl Kadın Kolları Başkanı Ümran Erdoğan Karayiğit, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Onur Şeker seçimi değerlendirdi.

Açılış konuşmasını yapan Karabıyık, rekor bir oy aldıklarını belirterek vatandaşlara teşekkür etti.

Hedeflerinin Bilecik’teki 11 belediyenin hepsini AK Parti bayraklarıyla süslemek olduğunu söyleyen Karabıyık, ‘Seçim sandıkları açılmaya başlamasının ardından önümüzdeki yerel seçimler için çalışmalarına başladık. AK Parti’de uzun istirahat araları olmuyor. Hedeflerimizin büyük bir bölümünü gerçekleştirdik. Önümüzdeki hedef ise yerel seçimlerde Bilecik’teki 11 belediyenin hepsini AK Parti bayraklarıyla süslemek. Diğer yandan polemikten uzak bir seçim süreci yürüttüğümüz için de mutluyuz. Bunun için de diğer siyasi partilerimize teşekkür ediyoruz.’ diye konuştu.

26’ıncı dönem milletvekili Halil Eldemir Eldemir de cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan için Türkiye ortalamasının üzerinde bir oy oranı çıktığı için gururlu olduklarını kayedtti.

Yağcı ise ‘Bir an önce hastane inşaatını erken bitirmeye çalışacağız. Bunun takipçisi olacağız.’ ifadelerini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.