Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’ten Pazaryeri’ne Ziyaret

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Bilecik’in Pazaryeri ilçesini ziyaret ederek Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın’la bir araya geldi.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Bilecik’in Pazaryeri İlçe Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın’la beraber ilçede faaliyet gösteren bir firmayı ziyaret ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yalçın, ‘Ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcımız Mehmet Şimşek ile birlikte ilçemizde faaliyet gösteren bir fabrikayı ziyaret edip işçi kardeşlerimizle bir araya geldik. Başbakan Yardımcımız Mehmet Şimşek’e sürpriz ziyareti nedeniyle teşekkür edip kendisine ilçemizin tarihini anlatan ve kurucusu olan Yahşi Pazarlıbey heykelini hediye ettik. Hep birlikte başaracağız’ dedi.

Öte yandan ziyaret sonrası kısa bir açıklama yapan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, ‘Heyecan ve mutluluk veren buluşması fabrika işçileriyle bir araya gelmem olmuştur. Bursa’dan Bilecik’e geçip emektar işçi kardeşlerimizle buluştuk, verimli sohbet oldu. Onlar ve sanayicilerimiz hikayemizin gizli kahramanlarıdır’ ifadelerini kullandı. – BİLECİK

Bir önceki yazımız olan Bilecik: Sandıktan Türkiye'nin Geleceği Çıkacak başlıklı makalemizde Bilecik, haber ve haberi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.