Başkan Can, Asfaltlama Çalışmalarını İnceledi

Bilecik Belediyesi tarafından şehrin birçok noktasında bozulan ve ulaşımı zorlaştıran alanların tümünde gerçekleştirilecek olan kapsamlı asfalt çalışmaları Bahçelievler, Hürriyet ve Ertuğrulgazi Mahallesinin ardından İstasyon ve Osmangazi (TOKİ) mahallesinde devam ediyor.

Belediye Başkanı Nihat Can, Başkan Yardımcısı Abdullah Ay ve ilgili birim müdürleri çalışmaların sürdüğü alanlarda incelemelerde bulundu. Çalışmaların son durumu hakkında bilgi alan Belediye Başkanı Nihat Can, ‘Bahçelievler Mahallesinde başlayan ve şehrimizin bütün mahallelerinde gelen talepler doğrultusunda bozulan ve deforme olan cadde ve sokaklarda gerçekleştirilen geniş kapsamlı asfaltlama çalışmaları devam ediyor. Belediyemiz tarafından başlatılan çalışmalar kapsamında ilimizdeki kurum ve kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen alt yapı çalışmalarında bozulan cadde ve sokaklar, Bilecik Belediyesinin kapsamlı çalışmaları ile kış mevsimine kadar tamamlamayı planlıyoruz. Şimdi de TOKİ ve İstasyon Mahallelerimiz de cadde ve sokaklarımızı yenileyerek, vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. İnşallah bu çalışmalarımız mevsim şartlarının uygun olduğu şekliyle devam edecek. Vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun’ ifadelerini kullandı.

‘Cadde ve sokaklarımızı yenileyerek, vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz’

Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ayrıca şehrin birçok noktasında gerekli görülen alanlarda yeni yağmur suyu hatlarının yapıldığını hatırlatan Belediye Başkanı Nihat Can; ‘Cadde ve sokaklarımızı yenileyerek, vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Gerçekleştirilen çalışmalar ile ilimizde meydana gelen ani yağışlar nedeniyle oluşan zararların en az seviyeye indirilmesini amaçlıyoruz. Bizim çalışma düşüncemizde vatandaşımızın memnun olması var. Bu anlamda İnşallah diğer ihtiyaç görülen alanlarda da çalışmalarımızı sürdüreceğiz’ dedi. – BİLECİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.