Başkan Can Yılın Yerel Yöneticisi Seçildi

Bu yıl 8’incisi düzenlenen yılın yerel yöneticileri ödül töreninde, Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, ‘Sultaneli Osmanlı Sokağı’ projesi ile yılın yerel yöneticisi olarak seçildi.

Ankara’da düzenlenen ve vatandaşların kullanmış olduğu oylarla, hizmetleri ve projeleri ile ön plana çıkan belediye başkanlarına ödülleri verildi. Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ay, düzenlenen programa katılarak, Belediye Başkanı Nihat Can adına ödülünü aldı.

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Sultaneli Osmanlı Sokağı projesi, sosyal sorumluluk kategorisinde örnek proje olarak gösterilerek, ödüle layık görüldü. Belediye Başkanı Nihat can yılın yerel yöneticisi ödülü hakkında yaptığı değerlendirmede, ‘Özellikle ilimizdeki kadınlarımızın sosyal hayata katılmalarını sağlama, el emeği göz nuru eserlerini teşhir etmek ve satışa sunarak aile ekonomisine katkıda bulunmalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirdiğimiz Sultaneli Osmanlı Sokağı’nın ödül ile taçlandırılması bizleri son derece memnun etti ve yeni çalışmalarımızda bizlere güç ve enerji vesilesi oldu’ ifadelerini kullandı. – BİLECİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.