Başkan Can’ın Ankara’da Temaslarda Bulundu

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, birtakım temaslar için Ankara’ya gitti. Başkan Can AK Parti Genel Merkezi’ni ve bazı bürokratları ziyaret etti.

Belediye Başkanı Nihat Can ilk olarak AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı’yı, ardından AK Parti Genel Merkezi’ni ve İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük ile Milli Emlak Genel Müdürü Tufan Büyükuzun’u makamında ziyaret etti.

Ziyaretleri sonrası açıklama yapan Başkan Can, ‘Bilecik İl Emniyet Müdürümüz Ertuğrul Namal ile birlikte Ankara’daki temsilcimiz, Milletvekilimiz Selim Yağcı’yı makamında ziyaret ettik. Vekilimize çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Ardından, Milletvekilimiz Selim Yağcı ile birlikte AK Parti Genel Merkezimizi ziyaret ettik. 18 Ağustos’ta gerçekleştirilecek AK Parti 6’ıncı Olağan Kongresi öncesi AK Parti Teşkilat Başkanımız Mustafa Ataş Beyefendi ile bir araya geldik. Ayrıca Yerel Yönetimler Başkanlığımıza ziyarette bulunduk. Partimiz çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Son olarak, İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük ve Milli Emlak Genel Müdürü Tufan Büyükuzun’u makamında ziyaret ettik. Ziyaretimizde, dirilişin şehri Bilecik’imizde yapılacak yatırım ve çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. İnşallah milletvekilimiz, devlet ve hükümet büyüklerimiz ile birlikte şehrimiz ve hemşehrilerimiz için güzel çalışmalar ortaya koymaya devam edeceğiz. Genel Müdürlerimiz Yusuf Büyük ve Tufan Büyükuzun’a misafirperverliği dolayısıyla teşekkür ediyorum’ dedi. – BİLECİK

Bir önceki yazımız olan Bilecik'te Bomba İmha Uzmanının Cesareti Korkuttu başlıklı makalemizde Bilecik, Çekerek ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.