Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can Seçimleri Değerlendirdi

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimini yasaklarının kalkması sonrası yaptığı açıklamada, ‘Seçimler Türkiye’mize, vatanımıza, milletimize bütün tüm İslam alemimize hayırlı uğurlu olsun’ dedi.

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, seçimleri talip ettiği AK Parti İl Başkanlığı binasında İHA muhabirine yaptığı açılamada, ’24 Haziran seçimleri Bilecik’imize, Türkiye’mize, vatanımıza, milletimize bütün tüm İslam alemimize hayırlı uğurlu olsun. Güzel bir sonuç, Bilecik olarak mutluyuz. Tabi bunun yanında 2 milletvekili çıkaramadığımız için biraz buruğuz. Fakat 2 milletvekilinin bize tüm gayretleriyle, tüm kuvvetiyle çalışma performansı çok yüksekti. Sonuçlar onu gösteriyor aslında. Bir milletvekili şuanda garanti olarak gözüküyor. Ben Bilecik’imize seçimlerin tekrar hayırlı olmasını temenni ediyorum. Cumhurbaşkanımıza iyi bir sonuç verdiğimizi düşünüyorum. Hem yerel milletvekili sayısında hem de cumhurbaşkanlığı seçiminde fena değil, daha iyi olması lazımdı. İnşallah bir daha ki seçimlerde daha büyük bir destekle, daha büyük bir şevkle oranımızı yükseltmek istiyoruz. İnşallah bunu da başarırız diyorum. Ben burada tüm teşkilat mensuplarına katılımlarından, desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Teveccüh gösterdiler vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum. İnşallah bu sonuçların Bilecik’imize, Türkiye’mize, tüm İslam alemine hayırlı olmasını diliyorum’ dedi. – BİLECİK

Bir önceki yazımız olan 24 Haziran 2018 Bilecik Milletvekili Genel Seçim Sonuçları! 24 Haziran 2018 Bilecik'te Sandıkta Hangi Partiden Kim Çıktı? başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.