Bilecik Belediyesi Personeli İftarda Buluştu

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can ve eşi Nesrin Can, Bilecik Belediyesi personeli ile kurulan iftar sofrasında bir araya geldi.

Bilecik Belediye bahçesinde gerçekleştirilen iftar sofrasında belediyenin bütün birim çalışanları buluştu. Çalışanları kapıda ağırlayan Belediye Başkanı Nihat Can ve eşi Nesrin Can, personel ile sohbet etti. Ezanların okunmasıyla açılan oruçların ardından bir konuşma yapan Belediye Başkanı Nihat Can, hep birlikte Bilecik Belediyesinin bir ailesi olduklarını belirtti. Belediye olarak her zaman birlik ve beraberlik içerisinde kent için çalışacaklarını dile getiren Belediye Başkanı Nihat Can şunları söyledi:

‘Ben öncelikle hepinizin Ramazan ayını tebrik ediyorum. Cenabı Allah bizleri Ramazan Bayramına hep birlikte kavuştursun ve daha nice Ramazan aylarında bir ve beraber olmayı bizlere nasip etsin. Biz Bilecik Belediyesi olarak bir aileyiz ve kurulan iftar sofrasında bir araya gelmek istedik. Ben sizlerle çalışmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyorum. İnşallah bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da el birlik içerisinde şehrimiz için güzel çalışmalar gerçekleştirmeye devam edeceğiz’ ifadelerini kullandı.

İftar programında çocuklar da kendileri için kurulan oyun alanlarında gönüllerince eğlenme imkanı buldu. – BİLECİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.