Bilecik Huzur Evi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde İftar Yemeği

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Saffet Şeker Ortaokulu Müzik Kulübü; toplum hizmeti çalışması kapsamında, üç nesli bir araya getiren iftar yemeği etkinliği gerçekleştirdi.

Bozüyük Saffet Şeker Ortaokulu Müzik Kulübü, müzik öğretmeni Arzu Elmacı ve kulüp öğretmenlerinin önderliğinde okul korosunda yer alan öğrenciler ile ortak yürütülen çalışmaları sergiledi. Kurum Müdüresi Seyhan Şimşek’in de katılımıyla Bilecik Huzur Evi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon merkezindeki konuklara yönelik düzenlenen iftar yemeği ve müzik dinletisinde üç nesil bir araya getirilerek anlamlı bir etkinlik gerçekleştirildi.

Düzenlenen gecede Okul Müdürü Yavuz Öztürk, günün anlam ve önemine yönelik yapmış olduğu konuşmada, öncelikle Kurum Müdüresi Seyhan Şimşek’e teşriflerinden, konuklara katılımlarından, öğrencilere çalışmalarda ve gecede göstermiş oldukları çaba ve başarıdan, Utopia ailesi çalışanlarına hizmetlerinden, kulüp öğretmenlerine emeklerinden dolayı teşekkür etti. Okul etkinliklerine desteklerini esirgemeyen ve bu özel gecede de bulunan ilçe müzik öğretmenleri Yavuz Sultan Selim Ortaokulu Müzik Öğretmeni M.Semah AçıkelL, Kumral Abdal Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni Serkan Ermiş, Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu Müzik Öğretmeni Zafer Kına, Saffet Şeker Ortaokulu Müzik Öğretmeni Arzu Elmacı ve etkinliğin gerçekleşmesinde maddi manevi büyük destek sağlayan Royal Utopia Balo ve Düğün Salonu sahibi Murat Ceylan’a ‘Teşekkür Belgesi’ takdim etti. Böyle anlamlı etkinliklerin devamının gelmesi ve ilçemiz bünyesinde bir farkındalık oluşması temennilerinde bulundu. Müzik Kulübünün icra ettiği birbirinden güzel müzikler eşliğinde gece sona erdi. – BİLECİK

Bir önceki yazımız olan Başkan Can'dan 'İmar Barışı' Açıklaması başlıklı makalemizde Aralık, Bakanlar Kurulu ve Bilecik hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.