Bilecik, İller Arası Boks Turnuvası’na Ev Sahipliği Yaptı

Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Boks İl Temsilciliği 2017-2018 yılı faaliyet programında yer alan İller Arası Boks Turnuvası Bilecik İstasyon Spor Salonunda gerçekleştirildi.

Turnuv açılışına, Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız, Bilecik 2.Jandarma Eğitim Tugay Komutan Yardımcısı Jandarma Albay Ali Yıldız, şube müdürleri, sporcular, antrenörler ve sporseverler katıldı.

Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız, sporculara hitaben yaptığı konuşmada; ‘Bilecik’imizde sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk ve onur duyuyorum. İller Arası Boks Turnuvasına hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz. Müsabakalarda sportmen ve centilmence mücadele ederek müsabakaları başarılı bir şekilde sonuçlandırmanızı temenni ediyorum. Müsabakalarda ter dökecek olan tüm sporcularımıza, antrenörlerimize ve hakemlerimize başarılar dileyerek boks il temsilciliğimize ve bu hususta emeği geçen herkese teşekkür ediyor, hepinize saygılar sunuyorum’ dedi.

Çekişmeli geçen müsabakalarda ili temsil eden Bilecik boks spor kulübü sporcuları 9 ayrı siklette yarıştı. Dereceye giren öğrenciler Rıdvan Düzgün 38 kilogram 1’ncisi, Çağrı Berk Mayda 41 kilogram 1’ncisi, Ömer Can Yüksek 46 kilogram 1’ncisi, Burak Sakoğlu 60 kilogram 1’ncisi, Arda Ayaz 50 kilogram 1’ncisi, Arda Sipahi 65 kilogram 2’ncisi, Sefa Kozpınar 57 kilogram 2’ncisi, Alemdar Polat 48 kilogram 2’ncisi, Ali Murat Erden 66 kilogram 2’ncisi şeklinde oluştu.

Çeşitli İllerden Bilecik’e gelerek müsabakalara katılan başarılı sporculara madalya ve başarı belgelerini Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız, Bilecik 2.Jandarma Eğitim Tugay Komutan Yardımcısı Jandarma Albay Ali Yıldız ve şube müdürleri takdim etti. – BİLECİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.