Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, AK Parti’li Hanımlarla Bir Araya Geldi

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, AK Parti Kadın kolları tarafından düzenlenen mahalle teşkilatlarının buluşma etkinliğine katıldı. AK Parti Kadın Kolları tarafından organize edilen etkinlikte Başkan Bakıcı, Yenidoğan ve Tekke Mahalleli teşkilat mensubu hanımlarla bir araya geldi.

Etkinlikte ilk olarak AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülcan Bayraktar tarafından partili hanımlara hitaben bir konuşma yapıldı. Gülcan Bayraktar konuşmasında ‘AK Parti kadın kolları olarak 24 Haziran seçimleriyle ilgili olarak tam kadro sahalara inmiş bulunmaktayız. Bu bağlamda mahalle başkanlarımız ve mahalle teşkilatlarımızdan çok büyük destek görüyoruz. Her vatandaşımıza ulaşıp derdini dinliyor ve gönlünü almaya çalışıyoruz. Seçim süreci boyunca da aynı şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Rabbim hepimize güç, kuvvet versin’ dedi.

Ardından konuşan AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin, 24 Haziran seçimlerinin önemine değindi. Başkan Mesut Çetin, konuşmasında ‘Önümüzdeki 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısında bulunan tüm adaylar aynı ortak noktada buluşuyorlar. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi 16 yıldır bizim tek eksiğimiz muhalefet eksikliğidir. Bunun yansımasını yine 24 Haziran seçimleri öncesinde de net bir şekilde görüyoruz. Çocuklarımızın geleceğini karatmak ve ülkemizi eski Türkiye’ye dönüştürmek için fırsat bekliyorlar. Rabbim onlara fırsat vermesin. Ancak burada da bizler üzerimize düşeni fazlasıyla yapmalı ve olayları ve doğruları tüm gerçekliği ile halkımıza anlatmamız gerekiyor’ dedi.

Devamında Belediye Başkanı Fatih Bakıcı tarafından son 5 yıllık AK Parti belediyesi döneminde ilçeye yapılan ve kazandırılan hizmetler konusunda slayt gösterisi eşliğinde detaylı bilgiler verildi. Başkan Bakıcı, yapılan hizmetlerin genel ve yerel iktidar işbirliğinin bir sonucu olduğunu söyledi. Göreve geldikleri ilk günden itibaren; hayata geçirilen projelerle, şimdiye kadar yapılamayanları yaparak Bozüyük’e önemli bir ivme kazandırdıklarını ifade etti. Başkan Bakıcı, ‘Geçmişten gelen pek çok soruna el atarak çözüm getirirken yine pek çok ihtiyacı da başlattığımız projelerle giderdik. Mahallelerimizde alt yapıdan üst yapıya pek çok konuyu sorun olmaktan çıkardık. Gerek alt yapı, gerekse üst yapı olmak üzere her alanda gerçekleştirdiğimiz yatırımlarımızla ‘Güçlü gelecek, güçlü Bozüyük’ için çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz. 5 yılda ilçemize kazandırdığımız 100’ü aşkın eserle farkımızı ortaya koyduk’ dedi. Konuşmaların ardından mahalle sakinlerinin soruları cevaplandırılarak istek ve talepleri alındı.

Belediye düğün salonunda gerçekleştirilen programa Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin, Kadın Kolları Başkanı Gülcan Bayraktar, mahalle başkanları, partililer ve çok sayıda mahalle sakini katıldı. – BİLECİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.