Bozüyük Belediyesinden Alt Yapıya Dev Yatırım

Bilecik’in Bozüyük İlçe Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçenin daha güçlü ve sağlam bir alt yapıya kavuşturulması amacıyla başlatılan alt yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Ekipler, Saraycık Caddesi çevre yolu geçişinde yağmur suyu hattı yapım çalışmaları gece gündüz aralıksız olarak devam ediyor. Yoğun yağışlarda Kasımpaşa Mahallesinin bir bölümünden, Çarşı Mahallesinin bir bölümü ile Yenidoğan Mahallesinden akan yağmur sularının meydana getirdiği taşkın olaylarının önüne geçilmesi amacı ile su, kanalizasyon ve yağmur suyu hatları birbirinden ayrılarak yeni yağmur suyu hattı döşeniyor. Yapılan yağmur suyu hattı ile gelen yağmur suları yer altına alınarak DSİ kanalına bağlantısı yapılıyor.

Çalışmalar hakkında personeline teşekkür eden Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ‘Yoğun yağışlarda yaşanacak sıkıntıların önüne geçmek için en kapsamlı altyapı çalışmasını sürdüren Su ve Kanalizasyon Ekibimiz, gecenin ilerleyen saatlerine rağmen çalışmaya devam ediyor. Memleketimize hizmet etmek için doğum gününü dahi mesai arkadaşlarıyla kutlayıp çalışmasını bırakmayan personelime özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum’ dedi. – BİLECİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.