Emre Deniz Ün’ün Adı Yaşatılmaya Devam Edecek

Bilecik Belediyesi tarafından Gazipaşa Mahallesinde bulunan Emre Ün Parkı yeniden düzenlenerek, vatandaşların hizmetine sunuldu.

Geçmiş dönemlerde Bilecik Milletvekilliği görevinde bulunan Tayfur Ün’ün oğlu Emre Deniz Ün vefatının 19’uncu yıl dönümünde mezarı başında anıldı. Şehir Mezarlığında düzenlenen programa Belediye Başkanı Nihat Can da katılarak, eski milletvekili Tayfur Ün ve yakınlarının acısını paylaştı.

‘Emre Deniz Ün parkı yenilenen yüzüyle çocuklarımıza hizmet etmeye devam edecek’

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, programda yaptığı konuşmada, ‘Geçmiş dönemlerde Bilecik Milletvekilliği görevinde bulunan Tayfur Ün ağabeyimizin kıymetli evladı Emre Deniz Ün kardeşimizi vefatının 19’uncu yıl dönümünde mezarı başında andık. Rabbimden bir kez daha Emre Deniz kardeşime rahmet diliyorum. Allah tüm çocuklarımızı kazalardan belalardan korusun. Bilecik Belediyesi olarak bizler de uzun yıllardır Gazipaşa Mahallesinde çocuklarımıza ve vatandaşlarımıza hizmet veren Emre Deniz Ün parkında kapsamlı yenileme ve düzenleme çalışması gerçekleştirerek, yine çocuklarımız ve mahallelilerimizin hizmetine sunduk. Bu vesile ile hem şehidimizin aziz hatırasını yaşatmış olduk hem de onlara layık bir duruma getirmiş olduk. Merhum kardeşimizi tekrar rahmet ve minnet duygularıyla anıyorum. Değerli büyüğümüz Tayfur Ün başta olmak üzere bütün aile fertlerinin üzüntüsünü paylaşıyorum’ dedi. – BİLECİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.