Minik Cimnastikçiler İzleyenleri Büyüledi

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Bozüyük Belediyesi cimnastik kursları tarafından düzenlenen anneler günü özel gösterisine katıldı.

Bozüyük Belediyesi Metristepe Kültür Merkezi’nde düzenlenen gösteride minik cimnastikçiler, yıl boyunca öğrendikleri hareketleri salonda bulunan seyirciler için sahnelerken, salondaki seyirciler miniklerin gösterilerini uzun süre alkışladı. Öğrendikleri hareketleri müzikler ve dans eşliğinde oldukça profesyonel bir şekilde sahneleyen miniklere programın sonunda Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ve Garnizon Komutanı Bakım Yüzbaşı Murat Günhan tarafından hediyeleri takdim edildi.

Başkan Bakıcı, yaptığı açıklamada’Bozüyük’te cimnastik dalında bu kadar yetenekli miniklerin olması ve bu kadar kısa sürede kendilerini geliştirmiş olmaları bizleri çok mutlu etti. Anneler için düzenlemiş bu harika program için başta eğitmenlerine ve kendilerine çok teşekkür ediyoruz’ dedi.

Programın sonunda Bozüyük Belediyesi cimnastik kursu eğitmenleri, çocukların fiziksel gelişimi için son derece önemli olan bu kursların açılmasını sağlayan ve gerekli olan tüm desteği veren Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’ya teşekkür ettiler. Anneler günü özel programının ardından kursiyerler anneleri ile birlikte sahneye gelerek kendi hazırladıkları hediyeleri annelerine takdim ettiler. – BİLECİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.