Müdürlük Personeli Veda Yemeğinde Buluştu

Bilecik Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Hayvan Sağlığı Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürü olarak görev yapan Veteriner Hekim Devrim Toraman’ın Konya’nın Ereğli ilçesine tayin olması münasebetiyle veda yemeği düzenlendi.

Bilecik’te bir restoranda düzenlenen veda yemeğine Bilecik Tarım ve Orman İl Müdür Yardımcısı Erkal Gedikli, ilçe müdürleri, personeller ve aileleri katıldı. Veda yemeğinde açılış konuşması yapan Bilecik Tarım ve Orman İl Müdür Yardımcısı Erkal Gedikli, ‘Arkadaşımızla yıllardır aynı çatı altında görev yapmaktan memnunuz. Görevi süresince güzel ve başarılı işler ortaya çıkarmış bir arkadaşımızdı. Bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür eder ve bundan sonraki iş hayatında başarılar dilerim’ dedi.

Veteriner Hekim Devrim Toraman ise; İnhisar, Gölpazarı ve merkez olmak üzere toplam 9 yıl Bilecik’te görev yaptığını belirterek, il müdürlüğü ailesinin bir parçası olmaktan mutlu olduğunu, burada geçirdikleri günleri, buradaki birlik ve beraberliği hiç unutmayacağını söyledi. – BİLECİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.