Muhtarlardan Başkan Can’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Bilecik Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar ve beraberindeki muhtarlardan oluşan heyet, Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can’a yeni görevi için hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, İlhami Çınar ve beraberindeki muhtarlara teşekkür etti.

Bilecik ve şehir insanı için hizmet etmeye durmadan devam ettiklerini dile getiren Belediye Başkanı Nihat Can, ‘Toplumumuzda çok önemli işlevleri olan ve yerel yönetimin temel ayaklarından biri olan mahalle ve merkeze bağlı köy muhtarlarımız, hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Muhtarlarımızın bizlere olan bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada yaptıkları ve yapacakları destek ve katkılar sebebiyle kendilerine teşekkür ediyorum. Onlar bizlerin mahalle ve köylerimizde en uç noktalardaki temsilcilerimiz birlik ve beraberlik içerisinde el ele gönül gönüle vererek bu güzide topraklara vatanımıza ve milletimize hizmet etmenin haklı hazzı gururunu hep birlikte yaşıyoruz. Ziyaretleri sebebiyle Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar Bey’e ve Muhtarlarımıza teşekkür ediyorum’ ifadelerine yer verdi.

Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar ise Belediye Başkanı Nihat Can’a çalışmalarında kolaylıklar diledi. – BİLECİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.