PTT Personeli İftarda Buluştu

Bilecik Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) başmüdürlüğünce çalışanlara yönelik iftar programı düzenlendi.

PTT Bilecik Müdürlüğü çalışanlarının moral ve motivasyonuna katkıda bulunulabilmesi ve Ramazan coşkusunun paylaşılması amacıyla iftar programı düzenledi. Bilecik’te bir restoranda düzenlenen yemeğe, PTT Genel Müdür Yardımcısı Adil Zembat, Bilecik PTT Başmüdürü Serhat Bozkurt, Bilecik PTT İşletme Müdürü Abdülaziz Çivik, Bilecik’in Vezirhan Belde Belediye Başkanı Mehmet Duymuş, diğer bölge illerinin başmüdürleri ve yaklaşık 300 PTT personeli katıldı. Oruçların açılmasının ve edilen duanın ardından kısa bir açıklamada bulunan Bilecik PTT Başmüdürü Serhat Bozkurt, ‘Bizler PTT olarak bir aileyiz, büyük biz aileyiz. Onun için de her tarafta bu etkinliklerimiz düzenlendiği için de ayrıca genel müdürümüz ve yönetim kuruluna ve mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum’ dedi.

Başmüdür Bozkurt’un ardından konuşma yapan PTT Genel Müdür Yardımcısı Adil Zembat, ‘Maneviyatı en yüksek günleri birlikte idrak ediyoruz. Ramazanın neredeyse ortasına geldik. Güzel bir iftar yemeğini birlikte paylaşıyoruz. Hamd olsun iftarımızı yaptık başmüdürümüze teşekkür ediyorum çok güzel bir ortamda iftarımızı açtık. Yemekler de nefisti hazırlayanların ellerine sağlık. Güzel bir ortamı paylaşıyoruz. İftar programları yapıyoruz geleneksel hale getirdik bunu son yıllarda. Çok konuşup hepinizi sıkmak istemiyorum. Bayramınızı da tebrik ediyorum şimdiden’ dedi.

İftar programı, PTT Başmüdürü Serhat Bozkurt’un PTT Genel Merkez Yardımcısı Adil Zembat’a hediye takdimiyle son buldu. – BİLECİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.