Uyuşturucudan Adliye Sevk Edilen Zanlılardan Gazetecilere İlginç Sözler

Uyuşturucudan adliye sevk edilen zanlılardan gazetecilere ilginç sözler
Adliyeye çıkartılan şüpheliler ‘Çek yakışıklı çıkıyor muyum’, ‘Umutlara kelepçe vurulmaz’ diye seslendi
Bilecik’te uyuşturucu operasyonu, 11 gözaltı
Gözaltına alınan 6 kişi adliyeye sevk edildi

BİLECİK – Bilecik’te uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 6 şüpheli adliyeye çıkarıldı. Burada kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına ‘Çek yakışıklı çıkıyor muyum’, ‘Umutlara kelepçe vurulmaz’ sözleri dikkat çekti.
Bilecik İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, kentte uyuşturucu madde ticareti yapan, satın alan ve kullanan şahıslar ile organizasyonların deşifresine yönelik projeli çalışma neticesinde yapılan operasyonda 11 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınan 11 kişiden O.A, A.K, F.G, K.A. ile M.C isimli şahıslara kullanmak için uyuşturucu madde satın almak, kabul etmek ve bulundurmak suçundan, E.Ç, S.Ç, O.G, Ü.U, N.R ve M.D isimli şahıslara da uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan adli işlem yapıldı. 11 kişiden 5’i emniyetteki sorgularının ardından serbest kalırken, 6 kişi adliyeye sevk edildi.
Basın mensuplarına ‘Çek yakışıklı çıkıyor muyum’, ‘Umutlara kelepçe vurulmaz’ sözleri
Bilecik Adliye Sarayı’na sevk edilen 6 kişiden 2’si, adliye merdivenlerinde kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına ‘Çek yakışıklı çıkıyor muyum’, ‘Umutlara kelepçe vurulmaz’ sözlerini söylerken, bazıları da yüzlerini tanınmamak için kapadılar.
Öte yandan yapılan operasyonda toplam 34,97 gram uyuşturucu maddesi ele geçirilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.