Başkan Can, Çalışanlarla Bir Araya Geldi

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Bilecik Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü çalışanları ile değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Belediye Başkanı Nihat Can, vatandaşlara daha sağlıklı ve hızlı bir hizmet sunulması amacıyla gerçekleştirilen toplantıda çalışmaların son durumu hakkında ilgili birim müdürlerinden bilgi aldı.

Bilecik Belediyesi olarak vatandaşların memnuniyetini sağlama adına daha sağlıklı ve kaliteli hizmet ortaya koyma gayretinde olduklarını belirten Belediye Başkanı Nihat Can, ‘Birimlerimiz ile istişare ve değerlendirme toplantıları gerçekleştiriyoruz. Hedefimiz şehrimize en hızlı, en verimli ve kaliteli hizmeti sunmanın çabası ve gayreti içindeyiz. Yeni haftanın ilk gününde Fen İşleri Müdürlüğümüz ve İmar ve Şehircilik Müdürlüğümüz ile istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. Bundan sonrada daha büyük bir aşk ve gayret ile şehrimize el ele gönül gönüle vererek hizmet etmeye devam edeceğiz. Çalışma arkadaşlarıma görevlerinde kolaylıklar ve başarılar diliyorum’ ifadelerini kullandı. – BİLECİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.