Osmaneli’nde Kick Boks Turnuvası

Bilecik’in Osmaneli İlçe Belediyesi ve Kick Boks Bilecik İl Temsilciliğinin ortaklaşa düzenlediği turnuvada dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Osmaneli ilçesinde düzenlenen Kick Boks Turnuvasına Osmaneli Kaymakamı Naif Yavuz, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, AK Parti Osmaneli İl Genel Meclisi Üyesi Hakan Özkan, Osmaneli Belediye Başkan Yardımcısı Hayati Kaba, Kick Boks Bilecik İl Temsilcisi İsmail Özdil, Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız ve sporseverler katıldı.

Pazar günü saat 17.00’da başlayan Kick Boks Turnuvası akşam saat 22.00’de sona ererken, yarışmada dereceye giren sporculara ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi. Turnuva ile ilgili olarak açıklama yapan Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, ‘Kick Boks Bilecik İl Temsilciliğine böyle bir turnuvayı Osmaneli’nde gerçekleştirdikleri için teşekkür ediyorum. Osmaneli ilçemiz tam bir spor kenti ve turnuvaların peş peşe yapıldığı bir spor şehri olmuştur. Bundan sonra da sportif faaliyetler tam hızıyla ilçemizde devam edecektir’ dedi. – BİLECİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.